STIHL Akumulátorový foukač a vysavač SHA 56 Set
Kód: SA022000006Detailní popis produktu
STIHL Akumulátorový foukač a vysavač SHA 56 Set
První akumulátorový zahradní vysavač s rozmělňovacím zařízením v nabídce STIHL. Jako praktické nářadí 2 v 1 vhodné k vysávání listí a drobných ořezaných větviček i k nafoukávání listí a papíru na hromadu. Přestavba zahradního vysavače s rozmělňovacím zařízením na foukač je zvlášť jednoduchá a bez použití nářadí. Rukojeť je možno otočit o 180 stupňů. Velmi dobrá ergonomie v obou pracovních režimech díky otočné rukojeti s variabilním regulátorem rychlosti. Zahradní vysavač s rozmělňovacím zařízením s přídavnou přední rukojetí, kovovou rozmělňovací hvězdicí a polstrovaným nosným popruhem. Sběrný vak se zavěsí na sací trubku a poskytuje díky svému asymetrickému designu maximální volnost pohybu nohou. Jako příslušenství se dodává zádový sběrný vak. Foukač s kulatou hubicí a s foukací trubkou lze přestavit do dvou poloh. Plochá hubice pro vyšší rychlost vzduchu je k dostání jako příslušenství.
Akumulátorový foukač a vysavač SHA 56: jedno nářadí, dvě použití
Technická specifikace
- Jmenovité napětí: 36 V
- Síla foukání s tryskou R: 8 N
- Maximální rychlost vzduchu s kulatou tryskou: 56 m/s
- Maximální rychlost vzduchu s plochou tryskou: 61 m/s
- Průtok vzduchu s kulatou tryskou: 560 m³/h
- Průtok vzduchu s plochou tryskou: 490 m³/h
- Hladina akustického tlaku: 81 dB(A)
- Hladina akustického výkonu dB(A): 94 dB(A)
- Hodnota vibrací vpravo: 1,1 m/s
- Pracovní doba na jedno nabití baterie s AK 10: až 12 min
- Pracovní doba na jedno nabití baterie s AK 20: až 25 min
- Pracovní doba na jedno nabití baterie s AK 30: až 30 min
Obsah balení
- Akumulátorový foukač a vysavač SHA 56
- Akumulátor AK 20
- Nabíječka AL 101
- Návod k obsluze v českém jazyce
https://www.youtube.com/watch?v=kc_cPFbJDA8&list=PL4as2Y0fb49LjWXpPRNJn3n64YwYR41Zj&index=2
Návod k použití a bezpečnostní pokyny k obsluze stroje zde SHA 56
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové foukače a vysavače |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AK |
| Foukací síla: | 8 N |
| Funkce: | Foukání, Vysávání |
| Hubice: | Kulatá, Plochá (s příslušenstvím) |
| Váha těla stroje: | 4,20 kg |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Doporučený akumulátor: | AK 20 |
| Max. provozní doba baterie AK 20: | 25 min |
| Max. rychlost proudění vzduchu s kulatou tryskou: | 56 m/s |
| Max. rychlost proudění vzduchu s plochou tryskou: | 61 m/s |
| Proud vzduchu s kulatou tryskou: | 560 m³/h |
| Proudění vzduchu s plochou tryskou: | 490 m³/h |
| Poměr drcení: | 1:10 |
| Objem záchytného vaku: | 40 l |
| Průtok vzduchu v režimu sání: | 510 m³/h |
| Stupeň ochrany: | N/A |
| Hladina akustického tlaku v režimu foukání: | 81 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku v režimu sání: | 83 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu v režimu foukání: | 94 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu v režimu sání: | 94 dB(A) |
| Hodnota vibrací vpravo v režimu foukání: | 1,1 m/s² |
| Hodnota vibrací vpravo v režimu sání: | 0,8 m/s² |
| Hodnota vibrací vlevo v režimu sání: | 0,8 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

