STIHL Akumulátorové nůžky na živý HSA 50 Set
Kód: 45210113578Detailní popis produktu
STIHL Akumulátorové nůžky na živý HSA 50 Set
Skutečně všestranný nástroj vám umožní pracovat v oblastech citlivých na hluk a efektivně zastřihávat vaše živé ploty . STIHL HSA 50 je také vhodný pro prořezávání keřů a údržbu keřů zimostrázu . Velmi lehký stroj běží na lithium-iontové baterie ze systému STIHL AK a přesvědčí vynikající vyvážeností. Třmenová rukojeť s integrovaným ovládacím prvkem dále zlepšuje pracovní komfort bateriových nůžek na živý plot STIHL HSA 50. Kromě toho můžete nůžky na živý plot snadno ovládat pravou i levou rukou . Laserem řezané, diamantem broušené a kalené nože vám umožní přesně a rychle stříhat a udržovat středně velké živé ploty, keře nebo jinou vegetaci. Díky kapkovité geometrii čepele s roztečí zubů 30 mm se větve drží v řezací čepeli a řežou čistě s velmi dobrým řezným výkonem . Šroubovaný vodicí kryt chrání řezací zařízení, zejména při práci na úrovni země.
Akumulátorové nůžky na živý plot HSA 50 mají délku střihu 50 cm .
ZAHRADNÍ NŮŽKY PRO PŘESNÉ A TICHÉ STŘÍHÁNÍ STŘEDNĚ VELKÝCH ZAHRADNÍCH PLOTŮ A KEŘŮ
Výhody
- S baterií AK 10 a standardní nabíječkou AL 101
- Lehké akumulátorové nůžky na živý plot pro vysoký střihací výkon
- Ke stříhání keřů a živých plotů kolem domu
- Přesné řezání díky laserem řezaným, diamantem broušeným a kaleným čepelím
- Optimální údržba větví kapkovitými noži
- Šroubovaný ochranný doraz pro snadnou manipulaci
Kompatibilní s řadou akumulátorové techniky STIHL AK – Systém.
Technické specifikace
- Délka nože 500 mm
- Hmotnost bez akumulátoru 2,9 kg
- Celková délka 101 cm
- Řezná délka 50 cm
- Jmenovité napětí 36 V
- Hladina akustického tlaku 78 dB(A) 1)
- Hladina akustického výkonu 89 dB(A) 2)
- Hodnota vibrací vlevo 2 m/s² 3)
- Hodnota vibrací vpravo 1,6 m/s² 3)
- Otáčky za minutu 2800 ot/min
- Rozteč zubů 30 mm
- Provozní doba s AK 10 až 50 min 4)
- Provozní doba s AK 20 až 100 min 4)
- Provozní doba s AK 30 do 130 min 5)
Obsah balení
- Akumulátorové nůžky HSA 50
- Akumulátor AK 10
- Nabíječka AL 101
- Kryt řezné části
- Návod k obsluze v českém jazyce
Získejte rok záruky navíc registrací výrobního čísla ZDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové zahradní nůžky |
|---|---|
| Akumulátorový systém: | STIHL AK |
| Řezná délka: | 50 cm |
| Váha těla stroje: | 2,90 kg |
| Výkon: | 0,22 kW |
| Jmenovité napětí: | 36 V |
| Max. napětí: | 40 V |
| Spotřeba energie: | 0,35 kW |
| Doporučený akumulátor: | AK 10 |
| Max. provozní doba baterie AK 10: | 50 min |
| Rychlost otáček, prac. režim 1: | 2800 ot/min |
| Vzdálenost zubů: | 30 mm |
| Délka zařízení s nožem: | 101 cm |
| Hladina akustického tlaku: | 81 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 89 dB(A) |
| Vibrační hodnota vlevo: | 2 m/s² |
| Vibrační hodnota vpravo: | 1,6 m/s² |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stihl |
|---|---|
| Adresa : | Andreas STIHL, spol. s r. o. Chrlická 753 66442 Modřice |
| E-mail : | support@stihl.cz |

