Pásový pilník 533x9mm,500W
Kód: 9032Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Vodící rameno otočné o 100° pro broušení na těžce dostupných místech
- Regulace otáček
- Přesné ovládání pásu pomocí ovládacího kolečka
- Rychloupínací páčka umožňuje rychlou výměnu papíru
- Průměr předního válečku pouhých 14 mm umožňuje hloubku broušení až do 110 mm
- Robustní hliníková skříň převodovky
- Možnost připojení k vysavači
- Příslušenství
- Rameno 9 mm (125158-5)
- Odsávací adaptér (122652-8)
- Brusný pás (2 ks)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásové pilníky |
|---|---|
| EAN: | 0088381041348 |
| Příkon: | 500 W |
| Rychlost pásu: | 300 - 1.700 m/min |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Šířka pásu: | 9 mm |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 420 x 78 x 158 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
