Pásová bruska 1010 W, 75x533 mm
Kód: XT106310Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Pohodlnou manipulaci zajišťuje aretace rukojeti, rychlá a snadná výměna a možnost vystředění brusného pásu. Vak k odsávání prachu je součástí přístroje.
Výhody Pásové brusky 1010 W, 75x533 mm
- Výměna uhlíků bez nutnosti zásahu do krytu stroje
- Snadná výměna brusného pásu
- Možnost vystředění brusného pásu
- Nastavení polohy rukojeti pomocí aretace
- Regulace otáček
- Výklopný přední kryt k broušení těžko dostupných míst
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pásové brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021186372 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 1010 W |
| Rychlost pásu: | 120 - 380 m/min |
| Přepínač rychlostí otáček: | ANO (polohy 1-6) |
| Rozměr brusného pásu: | 75x533 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 90 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 101 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Vibrace: | 5,1 m/s2 |
| Součást balení: | prachový vak, 2x svěrka, brusný pás (zr.80) |
| Prodejní obal: | krabice |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
