Pařezová fréza Weibang WB SG13H
Kód: 65WBSG13HProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Profesionální pařezová fréza Weibang WB SG13H je určená k odstraňování pařezů. Zárukou vynikajících výsledků je výkonný motor Honda 13 HP a frézovací kotouč se zuby ze slinutého karbidu. Robustní konstrukce stroje umožňuje uživateli pracovat v průchodech širokých od 870 mm.
Hlavní výhody pařezové frézy Weibang WB SG13H:
- Výkonný a spolehlivý motor Honda 13 HP.
- Frézovací kotouč se zuby ze slinutého karbidu pro efektivní práci.
- Kompaktní design umožňuje práci v průchodech od šířky 87 cm.
- Robustní profesionální konstrukce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Speciální stroje |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| EAN: | 8595557900658 |
| Motor: | Honda GX390H1, 13 HP |
| Objem palivové nádrže: | 6.1 l |
| Průměr frézy: | 355 mm |
| Velikost ložisek disku: | 30 mm |
| Počet nožů: | 8 |
| Frézování pařezu nad úroveň povrchu: | 229 mm |
| Frézování pařezu pod úroveň povrchu: | 534 mm |
| Hmotnost: | 137 kg |
| Záruka: | 4 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
