Orbitální leštička 150mm,900W
Kód: PO6000CProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Lehká a kompaktní orbitální leštička
- Umožňuje volbu typu práce : silné leštění / volné leštění
- Jednoduché přepnutí typu leštění
- Možnost regulace otáček
- Omezení rozběhového proudu
- Elektronická kontrola otáček při zatížení
- Uchycení příslušenství pomocí suchého zipu
- Příslušenství
- Kotouč (197928-2)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Leštičky |
|---|---|
| EAN: | 0088381822879 |
| Příkon: | 900 W |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 6800 min-1 |
| Počet zdvihů: | 0-13600 min-1 |
| Excentrický zdvih: | 5,5 mm |
| Průměr základny: | 150 mm |
| Hmotnost: | 2,8 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 451 x 148 x 126 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
