Nůžky na plech 600 W
Kód: XT106335Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Související produkty
Detailní popis produktu
Umožňují rychlé a přesné řezání plechu do tloušťky 1,6 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nůžky na plech |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021224760 |
| Jmenovité napětí: | 1~230V/50Hz |
| Jmenovitý příkon: | 600 W |
| Otáčky: | 4500 ot/min |
| Max. prořez: | 1,6 mm |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 78,9 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 89,9 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Součást balení: | pár uhlíků, imbus |
| Prodejní obal: | krabice |
Nůžky na plech
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
