Naviják lanový elektrický Procraft TP600 | TP600
Kód: TP600Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Naviják lanový elektrický Procraft TP600 Součástí balení: 2 úchytky, ocelové lano. Příkon (W) 1200 Maximální nosnost bez kladky/s kladkou (kg) 300/600 Výška zdvihu bez kladky/s kladkou (m) 12/6 Rychlost zdvihu bez kladky/s kladkou (m/min) 10/5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické lanové zvédáky |
|---|---|
| EAN: | 6973934258011 |
| Napětí: | 230 |
| Frekvence: | 50 |
| Příkon: | 1200 |
| Maximální nosnost bez kladky/s kladkou: | 300/600kg |
| Výška zdvihu bez kladky/s kladkou: | 12/6m |
| Rychlost zdvihu bez kladky/s kladkou: | 10/5m/min |
| Průměr lana: | 6mm |
| Hmotnost: | 18,9 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
