Nástavec zahradní nůžky AL-KO HTA 4050 pro Multitool MT 40
Kód: 113613Detailní popis produktu
Nástavec nůžky na živý plot AL-KO HTA 4045 (někdy značen HTA 4050) pro multifunkční pohonnou jednotku AL-KO 36 V MT 40. Díky rychlovýměnnému systému jej snadno nasadíte a můžete začít stříhat. Protiběžné bezpečnostní nože broušené diamantem zaručují čistý a přesný řez. S nástavcem s nízkými vibracemi je práce snadná a bez námahy. Bateriový provoz základní jednotky poskytuje absolutní volnost pohybu.
Díky prodlužovacímu hřídeli (součástí tohoto nástavce HTA 4045) lze dosáhnout pracovní výšky až 3,5 m. Flexibilní nastavení úhlu hlavy (pracovní rádius cca 180°, 9 poloh / otočení o 270°) umožňuje stříhání i těžko dostupných míst. Délka lišty je 45 cm, maximální síla střihu 20 mm (některé zdroje uvádí až 28 mm).
Hlavní výhody nástavce nůžek na živý plot AL-KO HTA 4045:
- Určen pro akumulátorovou základní jednotku AL-KO MT 40.
- Bezpečnostní čepel broušená diamantem o délce 45 cm.
- Pracovní výška až 3,5 m s prodlužovací hřídelí (70 cm).
- Bezpečné vedení bez námahy díky možnosti použití nosného popruhu.
- Tichý, bez emisí a nezávislý na síti.
- Otočná hlava: 11násobné rychlé nastavení úhlu stisknutím tlačítka (pracovní poloměr cca 180°, celkové otočení 270° v 9 polohách).
- Max. síla střihu 20-28 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástavce pro multisystém |
|---|---|
| EAN: | 4003718058482 |
| Délka střihu: | 450 mm |
| Průměr střihu: | 20 mm |
| Ot./min: | 1300 |
| Pracovní výška: | až 3.5 m |
| Doba chodu / nabíjení: | 5 Ah 75 / 120 min. |
| Hmotnost (bez akumulátoru): | 3.4 kg / 4.8 kg s akumulátorem 4 Ah |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
