Nástavec strunová sekačka AL-KO GTA 4030 pro multitool MT 40
Kód: 113614Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Lehký a obratný vyžínací nástavec AL-KO GTA 4030 pro multifunkční nářadí AL-KO 36 V Multitool (MT 40 Li / MT 36 Li). Umožňuje ergonomickou práci při vyžínání trávy. Zahnutá hřídel a přídavná rukojeť přispívají k pohodlné práci. Ochranná hrazda zamezuje nadměrnému opotřebení struny při práci u zdí a plotů a chrání také rostliny před nechtěným poškozením.
Hlavní výhody nástavce strunové sekačky AL-KO GTA 4030:
- Vyžínací nástavec pro AL-KO 36 V Multitool MT 40 Li / MT 36 Li.
- Pracovní šířka 30 cm s nylonovou strunou (Ø 1.6 mm, délka 8 m).
- Jednoduché nastavení délky struny díky systému Tipp-Automatik (poklepem o zem).
- Doba provozu až 60 minut (s 5Ah baterií).
- Lehký a obratný – včetně přídavné nastavitelné rukojeti.
- Hmotnost nástavce cca 2.6 kg (4.0 kg s pohonnou jednotkou bez baterie).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástavce pro multisystém |
|---|---|
| EAN: | 4003718058499 |
| Seřízení struny: | Tipp Automatik |
| Žací struna: | nylon, 8 m / Ø 1.6 mm |
| Pracovní šířka: | 30 cm |
| Ot./min.: | 8000 |
| Doplňkové držadlo: | ano, nastavitelné |
| Hmotnost (bez akumulátoru: | 2.6 kg / 4.0 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
