Nástavec prořezávač větví AL-KO CSA 4020 pro multitool MT 40
Kód: 113612Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Nástavec prořezávač větví AL-KO CSA 4020 promění vaši multifunkční pohonnou jednotku AL-KO 36 V MT 40 na výkonnou vyvětvovací pilu. Díky systému rychlé výměny bez nářadí je nasazení otázkou okamžiku. Kvalitní 20 cm lišta Oregon s řezacím řetězem 3/8" special umožňuje snadno proříznout i silnější větve. Umožňuje práci nad hlavou bez únavy, podpořenou nosným popruhem (součást základní jednotky MT 40).
S prodlužovacím nástavcem hřídele (součástí tohoto nástavce CSA 4020) lze dosáhnout pracovní výšky až 4 metry. Automatické mazání řetězu šetří čas. Akumulátorový elektromotor nejnovější generace je téměř bez vibrací.
Hlavní výhody nástavce prořezávače větví AL-KO CSA 4020:
- Určen pro pohonnou jednotku AL-KO MT 40.
- Robustní 20 cm lišta Oregon a řetěz 3/8" special pro obratné řezání.
- Pracovní výška až 4 m s přiloženým prodloužením násady (70 cm).
- Bezpečná práce bez únavy díky možnosti použití nosného popruhu.
- Tichý, bez emisí a nezávislý na síti s bateriovou jednotkou MT 40.
- Automatické mazání řetězu (olejová nádržka 120 ml).
- Průměr řezu až 100 mm, rychlost řetězu 4.2 m/s.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástavce pro multisystém |
|---|---|
| EAN: | 4003718058475 |
| Rychlost řetězu: | 4.2 m/s |
| Délka střihu: | 200 mm |
| Průměr střihu: | 100 mm |
| Pracovní výška: | až 4 metry |
| Hmotnost (bez akumulátoru): | 3.2 kg / 4.6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
