Nástavec na lěštění 150 mm (excentrická bruska - leštička)
Kód: XT105307Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Nástavec na excentrické lěštění nebo broušení je vhodný pro brusku se závitem M14. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021240944 |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Excentricita: | 2 mm |
| Doporučené stupně otáček: | 1 až 6 |
| Závit vřetene: | M14 |
| Součást balení: | rukojeť, redukční kroužky,, 3x brusný výsek (P80,P100,P120), imbus klíč |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
