Nástavec na broušení trubek 30x533 mm (pásová bruska)
Kód: XT105305Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Používá se k broušení, leštění nebo k očistění materiálů. Výhodou je široký úhel, který umožňuje broušení malých součástí. Upnutí nástavce je velmi snadné a rychlé. Rukojeť zajišťuje snadnější a komfortnější práci. Výhodou nástavce je rychlá výměna brusného pásu, vhodné pro všechny brusky se závitem M14, maximální brusný úhel a obrábění velkých předmětů s průměrem do 180 mm.
Výhody Nástavece na broušení trubek 30x533 mm
- Rychlá výměna brusného pásu na nástavci
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021240906 |
| Rozměr brusného pásu: | 30x533 mm |
| Max. průměr broušení: | 180 mm |
| Max. brusný úhel: | 270° |
| Doporučené stupně otáček: | 1 až 3 |
| Závit vřetene: | M14 |
| Součást balení: | redukční kroužky, rukojeť, klíč, 3x brusný pás |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 0,9 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
