Nástavec k frézování drážek 125 mm (frézovací bruska)
Kód: XT105315Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Nástavec se velmi jednoduše a snadno montuje. Poskytuje maximální ochranu díky uzavřenému krytu.Výhodou je ergonomická rukojeť, která zajišťuje snadnější a komfortnější práci při frézování, rychlá a snadná výměna kotoučů a nátrubek pro odsávání prachu.
Výhody Nástavece k frézování drážek 125 mm
- Upínání 2 kotoučů, které umožňují kvalitní frézování
- Bezpečnost díky uzavřenému krytu
- Možnost nastavení hloubku řezu 6-28 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021240913 |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Hloubka drážky: | 6-28 mm |
| Šířka drážky: | 25 mm |
| Závit vřetene: | M14 |
| Doporučené stupně otáček: | 4 až 6 |
| Součást balení: | rukojeť, redukční kroužky, klíč |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
