Nástavec křovinořez AL-KO BCA 4030 Li pro multitool MT 40
Kód: 113615Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Nástavec křovinořez AL-KO BCA 4030 Li promění vaši pohonnou jednotku AL-KO 36 V MT 40 na malý, šikovný a lehký akumulátorový vyžínač trávy nebo křovinořez. Díky systému rychlé výměny je nasazení snadné. Nabízí všestrannost díky vyměnitelné stříhací hlavě: 23 cm dlouhá kovová 3-zubá čepel si poradí i s hustou trávou a kořeny, zatímco strunová hlava se záběrem až 30 cm je ideální pro přesné vyžínání. Délku struny nastavíte automatickým posuvem (Tipp-Automatik).
Hlavní výhody nástavce křovinořezu AL-KO BCA 4030 Li:
- Lehký, praktický nástavec křovinořezu pro základní jednotku AL-KO MT 40.
- Univerzálnost 2v1: Strunová hlava (šířka záběru až 30 cm) pro přesné vyžínání a 3-zubý kovový nůž (šířka záběru 23 cm) pro hustší porosty.
- Snadné nastavení délky struny pomocí Tipp-Automatik.
- Snadné vedení s variabilní přídavnou rukojetí.
- Tichý, bez emisí a nezávislý na síti (s bateriovou jednotkou MT 40).
- Doba provozu až 40 minut (s 5Ah baterií).
- Hmotnost samotného nástavce 2.8 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástavce pro multisystém |
|---|---|
| EAN: | 4003718058505 |
| Pracovní šířka: | nůž 23 cm / struna 30 cm |
| Seřízení struny: | Tipp Automatik |
| Žací struna: | Nylon, 8 m / Ø 1,.6 mm |
| Doba chodu / nabíjení: | 5 Ah 40 / 120 min. |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| Doplňková rukojeť: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
