Náhradní baterie 10,8 V, 2.0 Ah k XT102699
Kód: 102699-14Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021253586 |
| Napětí: | 10,8 V |
| Kapacita: | 2.0 Ah |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Značka baterie: | SAMSUNG |
| Doba nabíjení: | 1 hod. |
| Provozní teplota: | +10°C až +30°C |
| Hmotnost: | 0,2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
