Nabíječka s LED svítidlem 60 lm, 18 V
Kód: XT102795Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Má USB výstup a LED svítilnu. Nabíječka je dodávána bez akumulátoru. Samostatný akumulátor je možné dokoupit zvlášť.
Výhody Nabíječky s LED svítidlem 60 lm, 18 V
- Nabíjení přes USB kabel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky akumulátoru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021225040 |
| Napětí: | 18 V |
| Příkon: | 0,3 W |
| Světelný tok: | 60 lm |
| Výstupní napětí: | 5 V |
| Nabíjecí proud: | 1,5 A |
| Ostatní vlastnosti: | nabíjení přes USB port |
| Krytí: | IP20 |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Hmotnost bez baterie: | 0,1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
