Multitool SBA BCA 4235.2 Li solo® by AL-KO - křovinořez
Kód: 127642Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Rozšiřte své akumulátorové multifunkční nářadí solo® by AL-KO MT 42.2 o nástavec na křovinořez BCA 4235.2 Li. Tento nástavec umožňuje bezkabelové stříhání a sekání bez emisí. Díky vyměnitelné stříhací hlavě je naprosto všestranný: 25,5 cm kovová 3-zubá čepel si poradí i s hustší trávou a kořeny, zatímco šetrná strunová hlava se šířkou záběru až 36 cm je ideální pro přesné vyžínání. Optimální délku struny nastavíte automatickým poklepem (Tipp-Automatik).
Hlavní výhody nástavce křovinořezu solo® by AL-KO BCA 4235.2 Li:
- Nástavec křovinořezu pro solo® by AL-KO multitool MT 42.2 (řada EnergyFlex).
- Univerzálnost 2v1: Strunová hlava (Fast & Easy pro snadné navíjení, záběr 36 cm, struna Ø 2mm) a kvalitní 3-zubý nůž (záběr 25.5 cm, tloušťka 2mm).
- Výkonný bezkomutátorový elektromotor pro snadný postup.
- Práce bez únavy díky nízké hmotnosti (1.9 kg) a antivibračnímu systému.
- Snadné vedení s variabilní přídavnou rukojetí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástavce pro multisystém |
|---|---|
| EAN: | 4003718063073 |
| Pacovní šířka nože / struna: | 25.5 cm / 36 cm |
| Motor: | bezkartáčový |
| Plošný výkon: | 380 m2 |
| Tloušťka nože / průměr struny: | 2 mm / 2 mm |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
