Multitool HTA 4245.2 Li solo® by AL-KO - nůžky na živý plot
Kód: 127646Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
S nástavcem nůžek na živý plot solo® by AL-KO HTA 4245.2 Li snadno přeměníte akumulátorové multifunkční nářadí solo® by AL-KO MT 42.2 na výkonný plotostřih. Díky flexibilnímu nastavení úhlu hlavy (otočná o 270° v 9 polohách) je zajištěn velký pracovní rádius, což umožňuje přesné stříhání i na obtížně dostupných místech živých plotů. Protiběžná bezpečnostní čepel o délce 45 cm, broušená diamantem, zvládne střih větví až do průměru 28 mm. Výkonný bezkomutátorový motor zajišťuje efektivní práci.
Hlavní výhody nástavce nůžek na živý plot solo® by AL-KO HTA 4245.2 Li:
- Nástavec nůžky na živý plot pro multitool solo® by AL-KO MT 42.2 (řada EnergyFlex).
- Otočná protiběžná bezpečnostní čepel s délkou 45 cm, broušená diamantem.
- Maximální síla střihu až 28 mm.
- Rychlé nastavení úhlu hlavy stisknutím tlačítka (9 různých poloh, otočení o 270°).
- Výkonný bezkomutátorový motor.
- Nízká hmotnost nástavce 2.3 kg.
- Délka nástavce 135 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástavce pro multisystém |
|---|---|
| EAN: | 4003718063110 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Průměr střihu: | 28 mm |
| Délka nástavce: | 135 cm |
| Princip sečení: | protiběžný bezpečnostní nůž |
| Typ nože: | broušený diamantem |
| Motor: | bezkartáčový |
| Plošný výkon: | 720 m2 |
| Úhel otáčení: | 270° / 9 poloh |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
