Multifunkční fréza 710 W
Kód: XT106400Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Pracuje s frézami se stopkou 6 a 8 mm. Frézka je vybavena bohatým příslušenstvím, díky kterému se z ní stává univerzální, nepostradatelný pomocník pro celou řadu dílenských prací a řemesel.
Výhody
- Regulace otáček
- Hloubka frézování s posuvem v desetinách milimetru
- Masivní hliníková základna
- Systém odsávání prachu
- Bohaté příslušenství
- Praktická textilní taška
Obsah balení
- Multifunkční fréza
- 3 různé základny (zanořovací, jednoruční a předsazená)
- Pár uhlíků
- Odsávací adaptéry
- Ořezávací vodítko
- Paralelní vodítko
- Kopírovací kroužek
- Klíč
- Taška
- Návod v českém jazyce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Frézy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021240098 |
| Jmenovité napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovitý příkon: | 710 W |
| Jmenovité otáčky: | 13000-33000 ot/min |
| Přepínač rychlostí otáček: | ANO (polohy 1-6) |
| Kleština: | 6 a 8 mm |
| Max. ponor: | 20 mm (jednoruční), 35 mm (zanořovací) |
| Délka přívodního kabelu: | 2,7 m |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 92,1 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 103,1 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP20 |
| Prodejní obal: | krabice |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
