Multifunkční bruska 400 W + příslušenství
Kód: XT106200Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Díky mnoha nástavcům je bruska vhodná pro řezání a broušení materiálů nebo k odstraňování barev a laků, a to i v těžko přístupných místech. Pracovní nástroj je možné upnout pod různými úhly. K brusce je možné připojit odsávací zařízení a disponuje regulací otáček. Výměna pracovního nástroje bez použití dalšího nářadí.
Výhody Multifunkční brusky 400 W + příslušenství
- 6 stupňová regulace otáček
- Výměna nástroje bez použití klíče
- Možnost připojení odsávacího zařízení
- Mnohostranné využití díky nástavcům
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multifunkční brusky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021178063 |
| Napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Příkon: | 400 W |
| Otáčky: | 15000-22000 ot/min |
| Rozkmit: | 3,2° |
| Přepínač rychlostí otáček: | ANO (polohy 1-6) |
| Hladina akustického tlaku (LpA): | 84 dB |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 95 dB |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IPX0 |
| Součást balení: | 1x půlkulatý pilový list, 1x plochý pilový list, 3x smirkový papír (P40, P60, P80) |
| Prodejní obal: | krabice |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
