MTD TPS40-298
Kód: 41AI0-QO600Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Aku 40 V prořezávací pila (bez baterie a nabíječky)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyvětvovací pily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4008423883053 |
| Typ motoru: | aku 40 V |
| Délka lišty: | 200 |
| Výdrž na jedno nabití: | 60 řezů 10x10 cm |
| Autom. mazání řetězu: | Ano |
| Dosah: | cca 3 |
| Řetěz: | Oregon 3/8´´ LP, 1,3 mm |
| Objem olejové náplně: | 0.18 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
