Motorový rotační kartáč VeGA S1000V
Kód: 71S1000VProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
V kombinaci s volbami rychlosti pojezdu (3 rychlosti vpřed a 1 rychlost vzad) tak může obsluha zvolit ideální poměr rychlosti pojezdu a otáček kartáče podle potřeb. Díky propracovanému designu je většina ovládacích prvků pohodlně dostupná přímo z místa obsluhy.
Řídítka jsou výškově nastavitelná , pákou pod nimi lze pohodlně nastavit i směr kartáče.
Kartáč lze doplnit o volitelné příslušenství (není součástí dodávky, nutno dokoupit) - zachytávač smeteného odpadu a radlici. Ve spojení s radlicí tak kartáč snadno proměníte v zimním období na výkonné zařízení k úklidu sněhu.
Výhody Motorového rotačního kartáče VeGA S1000V
- Jednoduchá a rychlá přestavba smeták , odhrnovač sněhu a zpět za smeták se sběrem nečistot
- Velmi snadné ovládání
- Kvalitní výkonný motor a moderní robustní jednoduchá konstrukce
- Jednoduché nastavení kartáče doleva, na střed i doprava
- Převodovka 3 rychlostí vpřed/1 rychlost vzad
- Celoroční využití včetně úklidu sněhu
- Výkyvný kartáč skvěle zametá i na nerovném povrchu a nepoškrábe povrch
- Silný a spolehlivý motor VeGA s excelentním startováním i za nízkých teplot
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zametače |
|---|---|
| EAN: | 8595557907091 |
| Typ motoru: | 6 PS, 4-takt OHV VeGA, 173ccm |
| Startování: | ruční, tahací startér |
| Max. výkon motoru *: | 3600 rpm, 6 PS |
| Výkon motoru **: | 3060 rpm, 5 PS |
| Vlastní pojezd: | ANO |
| Objem nádrže: | 1.5 l |
| Rychlost kartáče: | nastavitelná 180-350 rpm |
| Rychlost pojezdu: | 3x vpřed, 1x vzad |
| Pracovní záběr: | 1000 mm |
| Pojezdová kola: | 13 x 4.1 - 6inch |
| Výškově nastavitelná rukojeť: | ANO |
| Hmotnost: | 79 kg |
| Záruka: | 3 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
