Motorový profesionální provzdušňovač / aerifikátor Weibang WB 457 AB
Kód: 17WB457ACProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Profesionální motorový aerifikátor WEIBANG WB 457 AB je osazen motorem Briggs & Stratton 750series (163 ccm), využívaným pro profesionální stroje. Pracovní záběr aerifikace je 45 cm a hloubka kultivace až 70 mm, což je vhodné i pro menší plochy a domácí trávníky. Čtyři velká kola lépe rozkládají hmotnost stroje (140 kg) a usnadňují ovládání. Sklopná řídítka umožňují snadné skladování a přepravu.
Aerifikace je klíčová pro zdravý trávník – pomáhá vsakování vody, přivádí vzduch a živiny ke kořenům, snižuje půdní tlak a podporuje růst kořenového systému.
Hlavní výhody motorového aerifikátoru Weibang WB 457 AB:
- Kvalitní motor Briggs and Stratton 750series (163 ccm).
- Pracovní záběr 450 mm, hloubka kultivace až 70 mm.
- Velká kola (přední 10"x2.75", zadní 8"x2") pro dobrou manévrovatelnost.
- Sklopná řídítka pro snadné skladování.
- Vhodný pro plochy až 1600 m².
- Spojka pomocí napínací kladky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínový vertikutátory |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Maximální plocha: | 1600 m2 |
| Typ motoru: | Briggs and Stratton, 750series |
| Obsah motoru: | 163 ccm |
| Startování: | ruční |
| Spojka: | pomocí napínací kladky |
| Šířka záběru: | 450 mm |
| Hloubka kultivace: | 70 mm |
| Přední kola: | 10‘‘ x 2.75‘‘ |
| Zadní kola: | 8‘‘ x 2‘‘ |
| Hmotnost: | 140 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
