Motorový kultivátor MH 360
Kód: 113969Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Motorový kultivátor AL-KO MH 360 Easy je lehký (34 kg) a ovladatelný pomocník pro efektivní a časově nenáročné použití na vaší zahradě. Ať už jde o kultivaci, provzdušňování nebo kypření půdy, s tímto strojem půdu před setím dobře připravíte. S pracovní šířkou 36 cm dosáhnete do každého koutu zahrady. Pohání ho motor AL-KO PRO 140 OHV o výkonu 2,2 kW. Čtyři sady aktivně pracujících, speciálně tvarovaných nožů (každá se čtyřmi ostřími, průměr 25 cm) jsou navrženy pro obdělávání jemnozrnné půdy. Pracovní hloubku lze upravit pomocí 3-cestně nastavitelné brzdové ostruhy.
Hlavní výhody motorového kultivátoru AL-KO MH 360 Easy:
- Kompaktní motorový kultivátor pro kypření půdy a přípravu k setí.
- Nízká hmotnost (34 kg) a ergonomická vodicí lišta pro pohodlnou práci.
- 3násobně výškově nastavitelná brzdová ostruha pro nastavení pracovní hloubky.
- Transportní kolo lze snadno vyjmout bez nářadí.
- 4 aktivně pracující sady sekacích nožů s pracovní šířkou 36 cm pro snadnou práci.
- Kvalitní kryty sekacích nástrojů z robustního ocelového plechu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové kypřiče |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4003718063202 |
| Produktová řada: | Easy |
| Pracovní šířka: | 36 cm |
| Zdroj pohonu: | benzínový motor |
| Typ motoru: | AL-KO PRO 140 OHV |
| Zdvihový objem: | 139 ccm |
| Výkon: | 2.2 kW |
| Pohon kol: | pohon vpřed |
| Kypřící nůž: | 4 ks Ø 25 cm |
| Hmotnost: | 35 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AL-KO KOBER spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Táborská 2134 397 01 PÍSEK Česká republika |
| E-mail : | cz.onlineshop@al-ko.com |
