Motorový drtič Weibang WB CH 1013 LC-D
Kód: 12WBCH1013LC-DProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Recyklace organického odpadu zahrady je stále populárnější. S pomocí profi drtiče Weibang CH1013LC-D lze organický odpad snadno přeměnit na užitečné štěpky, nebo vysoce kvalitní kompost.
Díky své kompaktní velikosti a váze se dá s drtičem velice pohodlně popojíždět po zahradě a tudíž zvládnout bez jakýchkoliv problémů recyklaci organického odpadu kdekoliv na zahradě
Profi drtič dřeva Weibang CH1013LC-D
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové zahradní drtiče |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| EAN: | 8595557907633 |
| Motor: | LONCIN G420F, 13 HP |
| Maximální otáčky: | 3600 rpm |
| Otáčky nožů: | 3200 rpm |
| Sekací nože: | 2 x |
| Průměr větví: | 100 mm |
| Velikost kol: | 365 mm |
| Bezpečnostní vypínač: | ANO |
| Výška násypky: | 1200 mm |
| Výška výhozového komínu: | 1450 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
