Motorový drtič VeGA CH1214
Kód: 12CH1214Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Recyklace organického odpadu zahrady, lesy atd. je stále populárnější. S pomocí drtič dřeva Vega CH1214lze organický odpad snadno přeměnit
na užitečné štěpky, nebo vysoce kvalitní kompost. Díky své kompaktní velikosti a váze se dá s drtičem velice pohodlně popojíždět po zahradě a tudíž zvládnout bez jakýchkoliv problémů recyklaci organického odpadu kdekoliv na zahradě.
Stroj je vybaven připojením na závěs (auto , čtyřkolka atd.)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové zahradní drtiče |
|---|---|
| EAN: | 8595557907817 |
| Motor: | Loncin, 420 ccm, 14 HP |
| Max. průměr větví: | 120 mm |
| Rozměr násypky: | 380 x 440 mm |
| Počet řezných nožů: | 2x 300 x 55 mm |
| Průměr turbíny: | 240 mm |
| Rozměr kol: | 4.80-4 |
| Hmotnost: | 185 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
