Motorová sekačka Weibang WB 536 SBV DOV 6in1 + Sestavení a zprovoznění ZDARMA + kvalitní olej k sestavení ZDARMA
Kód: 01WB536SBV-DOVProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Motorová sekačka WEIBANG WB 536 SBV DOV 6in1 kombinuje široký záběr 53 cm s osvědčeným motorem Briggs & Stratton 750 Series™ DOV® (6 HP) a komfortní 7-rychlostní variátorovou převodovkou (rychlost 3,0 - 4,4 km
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové sekačky |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| EAN: | 8595557906230 |
| Vlastní pojezd: | ANO |
| Motor*: | Briggs & Stratton 6 HP |
| Model motoru: | 750 DOV 9,5 Nm - 161 ccm |
| Maximální výkon motoru: | 6 HP |
| Ovládání otáček motoru: | ANO |
| Startování: | ruční |
| Podvozek: | silnostěnná ocel v úpravě SMOOTH HARDNESS |
| Šířka sečení: | 530 mm |
| Centrální nastavení výšky: | ANO, 20-70 mm |
| Velikost kol přední: | 205 mm |
| Velikost kol zadní: | 220 mm |
| Kuličková ložiska: | ANO |
| Převodovka: | celokovová variátorová převodovka WEIBANG - 7 rychlostí |
| Variabilní rychlost pojezdu: | var. daná variátorem 3,0 - 4,4 km/hod. |
| Objem koše: | 70 l |
| Ukazatel naplnění koše: | ANO |
| Třecí spojka nože: | ANO |
| Mulčování: | ANO |
| Výhoz do boku: | ANO |
| Zadní výhoz: | ANO |
| Ovládací panel na rukojeti: | ANO |
| Ergonomicky měkčená rukojeť: | ANO |
| Antivibrace: | ANO |
| Kovové rychloupínáky madla: | ANO |
| Funkce "Chytré řešení": | ANO |
| Hmotnost: | 47 kg |
| Rozměry výrobku: | 1050 x 620 x 520 mm |
| Záruka: | 4 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
