Motorová sekačka VeGA 51 HWXV 6in1 + Sestavení a zprovoznění ZDARMA
Kód: 0151HWXVProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Výkonná motorová sekačka VeGA 51 HWXV 6in1 s variabilním pojezdem je určena pro údržbu středně velkých travnatých ploch. Záběr sečení 51 cm a silný čtyřtaktní motor VeGA OHV o výkonu 4,5 PS (max. 5,5 PS, 170 ccm) zajišťují vysokou efektivitu práce. Díky funkci 6in1 můžete volit mezi sběrem do 70l koše s ukazatelem naplnění, mulčováním, zadním výhozem nebo bočním výhozem. Rychlost pojezdu lze plynule regulovat v rozsahu 3,0 - 4,0 km/h pomocí kvalitní kovové převodovky. Robustní ocelové šasi, velká kola (180/255 mm) v kuličkových ložiscích a přípojka na hadici pro snadné čištění podvozku jsou dalšími přednostmi tohoto modelu.
Hlavní výhody sekačky VeGA 51 HWXV 6in1:
- Variabilní rychlost pojezdu: Pohodlné nastavení rychlosti 3,0 - 4,0 km/h pomocí kovové převodovky.
- Silný motor: VeGA OHV 4,5 PS (170 ccm) zvládne i hustší trávu.
- Funkce 6in1: Sběr do koše (70 l), mulčování, zadní výhoz, boční výhoz, variabilní pojezd.
- Široký záběr: 510 mm pro rychlé sečení.
- Odolná konstrukce: Ocelový podvozek, kola v kuličkových ložiscích.
- Snadná údržba: Integrovaná přípojka na hadici pro čištění žacího prostoru.
- Komfort: Centrální nastavení výšky (25-80 mm), ergonomické měkčené madlo.
- Prodloužená záruka: Při splnění podmínek výrobce možnost záruky 3 roky.
Obsah balení:
- 1x Motorová sekačka VeGA 51 HWXV 6in1
- 1x Sběrný koš 70 l
- 1x Mulčovací klín
- 1x Deflektor bočního výhozu
- 1x Žací nůž (nainstalovaný)
- Nářadí pro montáž madla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové sekačky |
|---|---|
| EAN: | 8595557904922 |
| Vlastní pojezd: | ANO |
| Typ motoru: | 5,5 PS, 4-takt OHV VeGA, 170 ccm |
| Startování: | ruční, tahací startér |
| Max. výkon motoru: | 3600 rpm, 5,5 PS |
| Výkon motoru: | 3060 rpm, 4,5 PS |
| Objem nádrže: | 1.5 l |
| Nastavení výšky: | 25-80 mm, centrální |
| Šířka sečení: | 510 mm |
| Objem koše: | 70 l |
| Podvozek: | kvalitní ocel |
| Kovová převodovka: | ANO |
| Kuličková ložiska: | ANO |
| Mulčování: | ANO |
| Výhoz bokem: | ANO |
| Zadní výhoz: | ANO |
| Rychlost pojezdu: | variabilní daná motorem 3,0 - 4,0 km/h |
| Velikost kol - přední/zadní: | 180/255 mm |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Záruka: | 3 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
