MICRO kultivátor PUBERT MB 35P
Kód: 34MB35PProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Tento stroj dovezeme do vzdálenosti až 100km od našeho skladu, nebo nabízíme možnost osobního vyzvednutí v kamenné prodejně.
MICRO kultivátor PUBERT MB 35P je kompaktní stroj, ideální pro zahradní práce. Vyniká nízkou hmotností (14.5 kg), snadným startováním a tichým chodem motoru Pubert L35 4-takt OHC (0.8 kW, obsah 35 ccm). Tlačítko dálkového ovládání je na řidítkách. Čtyři vysoce kvalitní kované ocelové nože (průměr 225 mm) pracují v šířce 28 cm. Zcela sklopná řidítka usnadňují přepravu. Disponuje patentovanou kompozitní převodovkou s nekonečným šroubem v olejové lázni a odstředivou spojkou.
Hlavní výhody MICRO kultivátoru PUBERT MB 35P:
- Snadné startování a nízká hladina hluku motoru.
- Tlačítko dálkového ovládání na řidítkách.
- Zcela sklopná řidítka pro snadný transport a skladování.
- Patentovaná kompozitní převodovka s nekonečným šroubem v olejové lázni.
- Odstředivá spojka.
- 4x kované ocelové nože (záběr 28 cm, průměr 225 mm).
- Převodová hřídel o průměru 15 mm.
- Převodovka: 1 rychlost vpřed (180 ot./min.).
- Možnost dokoupení příslušenství (kultivátorový KIT, hrobkovač, ořezávací KIT, provzdušňovací KIT).
- Záruka 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové kypřiče |
|---|---|
| EAN: | 3700304805123 |
| Pracovní šířka: | 28 cm |
| Převodovka: | 1 rychlost vpřed (180 ot./min.) |
| Pracovní nástroje: | 4 nože o průměru 225 mm (součástí balení) |
| Hmotnost: | 14.5 kg |
| Motor: | Pubert L35 4-takt OHC |
| Obsah: | 35 ccm |
| Výkon motoru: | 0.8 kW až 6500 ot./min. |
| Kapacita pal. nádrže: | 0.76 l |
| Olejová nádrž: | 1.1 l |
| Záruka: | 3 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
