MICRO kultivátor PUBERT MB 25H
Kód: 34MB25HProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
MICRO kultivátor PUBERT MB 25H je kompaktní stroj, ideální společník pro veškeré činnosti na zahradě. Vyniká snadným startováním a nízkou hladinou hluku motoru HONDA GX25 4-takt OHC (0.6 kW). Tlačítko dálkového ovládání je umístěno na řidítkách. Zcela sklopná řidítka oceníte zejména při přepravě například v kufru auta. Patentovaná high-tech kompozitní převodovka s nekonečným šroubem v olejové lázni a odstředivá spojka zajišťují spolehlivý provoz. Čtyři vysoce kvalitní kované ocelové nože o průměru 225 mm (záběr 28 cm) jsou součástí balení. Převodová hřídel má průměr 15 mm.
Hlavní výhody MICRO kultivátoru PUBERT MB 25H:
- Kvalitní a úsporný motor HONDA GX25 4-takt OHC.
- Snadné startování a nízká hladina hluku.
- Zcela sklopná řidítka pro snadný transport a skladování.
- Patentovaná kompozitní převodovka s nekonečným šroubem v olejové lázni.
- Odstředivá spojka pro plynulý záběr.
- 4x kované ocelové nože (záběr 28 cm, průměr 225 mm).
- Nízká hmotnost (12 kg).
- Záruka 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové kypřiče |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 3700304805079 |
| Pracovní šířka: | 28 cm |
| Převodovka: | 1 rychlost vpřed (180 ot./min.) |
| Pracovní nástroje: | 4 nože o průměru 225 mm (součástí balení) |
| Hmotnost: | 12 kg |
| Motor: | HONDA GX25 4-takt OHC |
| Obsah: | 25 ccm |
| Výkon motoru: | 0.6 kW až 6500 ot./min. |
| Kapacita pal. nádrže: | 0.55 l |
| Olejová nádrž: | 0.08 l |
| Záruka: | 3 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
