Míchadlo MT
Kód: M6600BProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Univerzální míchadlo pro stavební směsi s menší hustotou - lepidla, omítky, maltu
- Elektronický vypínač
- Upnutí nástroje M14
- Příslušenství
- Boční rukojeť (142088-5)
- Klíč 19 (781010-3)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Míchadla |
|---|---|
| EAN: | 0088381695008 |
| Příkon: | 800 W |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 700 min-1 |
| Průměr míchací lopatky: | 165 mm |
| Upínání hřídele: | M14 |
| Hmotnost: | 3,4 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 280x86x388 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
