Míchadlo 1150W
Kód: UT1400Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Na barvy, lepidla, malty a viskózní materiály do 50 kg
- Jednorychlostní převodovka
- Elektronická kontrola počtu otáček
- Pozvolný rozběh, teplotní ochrana proti přetížení stroje
- Pro míchací nástroje o maximálním průměru 140 mm
- Příslušenství
- ()
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Míchadla |
|---|---|
| EAN: | 0088381648424 |
| Příkon: | 1.150 W |
| Otáčky naprázdno: | 0 - 580 min-1 |
| Max. průměr míchací lopatky: | 140 mm |
| Upínání nástroje: | M14 |
| Hmotnost: | 5,2 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
