Míchačka stavební 180l
Kód: XT180HProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Míchačkamá možnost oboustranného vyklápění a je určena pro drobné stavby. Lehká konstrukce míchačkyumožňuje snadnou manipulaci. Kolečka pro snadnou manipulaci
Míchačka je dodávána v rozloženém stavu.
Obsah balení
- Míchačka
- Návod v českém jazyce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Míchačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021127986 |
| Jmenovité napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovité otáčky: | 2800 ot/min |
| Jmenovitý příkon: | 850 W |
| Objem bubnu: | 180 l |
| Průměr otvoru bubnu: | 70 cm |
| Rozměr kol: | 20x4,38 cm |
| Rozměr ve složeném stavu: | 1400x850x1260 cm |
| Izolace: | třída ochrany II |
| Krytí: | IP45 |
| Prodejní obal: | krabice |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
