MEVA Hořák ruční propan-butanový WORKER 7/16"
Kód: MEUKP21003Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hořáky |
|---|---|
| EAN: | 8590584575428 |
| Rozměr: | 90x110x110 mm |
| Výkon: | 1,8 kW |
| Spotřeba plynu: | 140 g/hod |
| Kompatibilita: | MEUKP02009 |
| Závit: | EU 7/16" |
| Norma: | EN 417 |
| Hmotnost: | 185 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
