Měřítko posuvné | 1000 mm
Kód: P106023Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Posuvné měřírko s nastavitelnou délkou 0-1000 mm má jemné stavění se šroubovací noniusem. Nemá hloubkoměr.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Posuvné měřítka |
|---|---|
| EAN: | 8590499060231 |
| Rozsah: | 0-1000 mm |
| Délka čelisti: | 150 mm |
| Přesnost: | 0,02 mm |
| Použití: | měření vnějších a vnitřních rozměrů |
| Ostatní vlastnosti: | šroubovací nonius, šroubní způsob aretace |
| Norma: | DIN 862 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
