Master DH 92 Odvlhčovač, vysoušeč vzduchu
Kód: 123350Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Odvlhčovač vzduchu vybaven rotačním kompresorem, zabudovaným vlhkoměrem, standardně zabudované měření doby provozu, ergonomický design pro snadnou manipulaci, standardně nádrž, robustní konstrukce s dlouhou životností, vhodné pro náročné aplikace. Možné využití v provozu, STAVBY : soukromé obchody, hospody, sportovní střediska, pokládání a vysoušení parket atd.
KONZERVOVÁNÍ : historické budovy, knihovny, archivy atd.
OBCHODY, DÍLNY A SKLADY, POTRAVINÁŘSTVÍ A ZEMĚDĚLSTVÍ.
| Průtok vzduchu | 1000 m³/h |
| Výkon | 80 l/24 h |
| Objem nádrže na kondenzát | 15 litru |
| Příkon | 1350 W |
| Napájení | 230/50 V/Hz |
| Hmotnost | 76 Kg |
| Rozměry ŠxVxH | 560x1020x580 mm |
| Pracovní teplota | 5 - 35 °C |
| Pracovní vlhkost | 35 - 99 % |
| Provedení | Kovové |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Profesionální odvlhčovače |
|---|---|
| EAN: | 8032601864981 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
