Magnetická vrtačka 50mm,1150W
Kód: HB500Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Přesné vrtání až do průměru 50 mm
- Výkonný motor 1150 W
- Maximální zdvih 160 mm
- Dvourychlostní převodovka
- Malé rozměry umožňují jednoduchou manipulaci
- Ovládací prvky umístěné na jedné straně pro pohodlnou práci
- Příslušenství
- Transportní kufr (CASE14)
- Inbusový klíč (2,5;3;4;5) ()
- Ochranný pás ()
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Magnetické vrtačky |
|---|---|
| EAN: | 0883816229816 |
| Příkon: | 1150 W |
| Otáčky naprázdno na 1. převod: | 350 min-1 |
| Otáčky naprázdno na 2. převod: | 650 min |
| Maximální průměr frézy: | 50 mm |
| Upínání nástroje: | Weldon 19 mm |
| Magnetická přídržná síla: | 9300 N |
| Hmotnost: | 18,5 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 290 x 150 x 450 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
