Magnetická vrtačka 35mm,1050W
Kód: HB350Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Přesné vrtání až do průměru 35 mm
- Výkonný motor 1050 W
- Jednorychlostní převodovka
- Nízká hmotnost a kompaktní tvar umožňují jednoduchou manipulaci
- Ovládací prvky umístěné na jedné straně pro pohodlnou práci
- Příslušenství
- Transportní kufr ()
- Inbusový klíč () ()
- Ochranný pás ()
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Magnetické vrtačky |
|---|---|
| EAN: | 0088381732789 |
| Příkon: | 1050 W |
| Otáčky naprázdno: | 850 min-1 |
| Maximální průměr frézy: | 35 mm |
| Upínání nástroje: | Weldon 19 mm |
| Magnetická přídržná síla: | 8000 N |
| Hmotnost: | 11,5 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 270 x 110 x 330 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
