Lištová sekačka - MINIEFFE EUROSYSTEMS
Kód: 1800907470300Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
obj. č. 1800907470300
Jedná se o originální příslušenství k stroji EUROSYSTEMS MINIEFFE RM RATO 200.
V balení je dodáváno pouze toto příslušenství bez základní pohonné jednotky, MINIEFFE RM RATO 200 není součástí dodávaného příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lištové sekačky |
|---|---|
| Sečení: | jedno nožová žací lišta |
| Pracovní záběr: | 87 cm |
| Výška sečení: | nastavitelná 2.5 - 5 cm |
| Patentovaný pohyb čepele na ložiskách: | ANO |
| Hlava s maznicí: | ANO |
| Dvojitý plovoucí deflektor: | ANO |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Rozměry: | 530x930x300 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
