Lehké sekací kladivo 3,1J,550W
Kód: HK1820Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Prachotěsný systém upínání SDS-PLUS
- Kompaktní konstrukce (celková délka pouze 351 mm)
- Ideální pro osekávání omítky, malty a starých obkládaček
- 12násobné nastavení sekáče
- Předvolba frekvence příklepů
- Velký vypínač, dobré uchopení
- Rukojeť tlumící vibrace
- Možnost přepnutí na stálý chod
- Příslušenství
- Transportní kufr (824789-4)
- Sekáč špičatý (P-25068)
- Sekáč plochý (P-25074)
- Sekáč na kachličky (P-63987)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekací kladiva |
|---|---|
| EAN: | 0088381088619 |
| Upnutí / velikost vrtáku: | Upraveno pro nástroje SDS-PLUS |
| Příkon: | 550 W |
| Počet úderů naprázdno: | 0 - 3.200 min-1 |
| Síla jednotlivého úderu: | 3,1 J |
| Hmotnost: | 3,4 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 351 x 102 x 203 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
