LED reflektor aku/220V Procraft LP20 bez akumulátoru a nabíječky | LP20
Kód: LP20Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Typy napájení: AKU i síťový 230V Napětí: 220-240V. Frekvence: 50Hz Baterie: 20V 2Ah, 4Ah, 8Ah LI-ion Délka kabelu: 3m Provozní doba: 2Ah: 105min, 4Ah: 210min, 8Ah: 420min Úhel paprsku: 105-120° Teplota barev 6000K (Min: 2700K, Max: 6600K).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Montážní svítilny |
|---|---|
| EAN: | 6973934255454 |
| Napětí akumulátoru: | 20V |
| Baterie LI-ion: | 2Ah, 4Ah, 8Ah |
| Délka síťového kabelu: | 3 |
| Provozní teplota prostředí: | - 20 až +45°C |
| Hmotnost: | 2,2 |
| Třída krytí: | IP20 |
| Typy napájania: | AKU i síťový 230V |
| Prevádzková doba pri maximálnom výkone z batérií: | 2.0 Ah - 105 min 4.0 Ah - 210 min 8.0 Ah - 420 min |
| Uhol lúča: | 105-120° |
| Teplota farieb: | 6000K (Min. 2700 K, Max. 6600 K) |
| Rozměry: | 297x284x182mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
