Laserový měřič vzdálenosti 0-50m (aku článek AAA)
Kód: LD050PProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
- Spolehlivý laserový měřič s dosahem do 50 metrů
- IP54 - ochrana proti prachu a stříkající vodě
- Přesné výsledky měření umožňují pracovat rychle a správně
- Dvouřádkový displej
- Pro pokrývače, pokladače podlahových krytin, sádrokartonáře, architekty, malíře, elektrikáře, kuchyňské instalatéry atd.
- Měření ploch, objemů, nepřímá měření jednobodová, dvoubodová a paměť na pět posledních měření
- Příslušenství
- Transportní taška ()
- Pásek na ruku ()
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dálkoměry |
|---|---|
| EAN: | 0088381635141 |
| Typ laseru: | Třída II |
| Měřicí plocha (vnitřní prostory): | 0,05-50 m |
| Přesnost měření: | ±2 mm |
| Měření (na sadu baterií): | 3.000 |
| Napětí: | 2 x 1,5V AAA |
| Hmotnost podle EPTA: | 100 g |
| Rozměry (DxŠxV): | 116 x 45 x 29 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
