Laserový dálkoměr Procraft PLDM60 | PLDM60
Kód: PLDM60Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Součástí balení: 2 baterie 1,5V LR03 (AAA) Přesnost měření: ±1mm/m Jednotky měření m / in / ft Pracovní rozsah (m) (bez reflektoru) 0,03-60 Doba měření: 0,1-3s Vlnová délka laserového paprsku: nm 635, < 1 MW Prachotěsnost a vodotěsnost: IP54Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dálkoměry |
|---|---|
| EAN: | 6972622486637 |
| Napájení: | 2 x 1,5 V baterie typu AAA |
| Přesnost měření: | ±1 mm/m |
| Vlnová délka laserového paprsku: | 635 nm |
| Jednotky: | m, ft, in |
| Pracovní rozsah: | 0.03 - 60 m |
| Doba měření: | 0,1-3 с |
| Automatické vypnutí paprsku: | 60 s |
| Automatické vypnutí přístroje: | 480 s |
| Hmotnost: | 0,29 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | VEGA TOOLS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Křižovnická 86/6, Staré Město, 110 00 Praha |
| E-mail : | podpora@procraft.cz |
