Lanový naviják 250 kg
Kód: XT108250Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Zvedání nákladů pomocí vratné kladky - do hmotnosti 250kg, přímé zvedání zátěží do hmotnosti 125kg Obslužný ovladač s nouzovým vypínáním Pomocná kladka s hákem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické lanové zvédáky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592021184019 |
| Jmenovité napětí: | 230 V / 50 Hz |
| Jmenovitý příkon: | 500 W |
| Max. nosnost: | 125 / 250 kg |
| Rychlost zvedání: | 8/4 m/min |
| Průměr ocelového lana: | 3 mm |
| Max. výška zdvihu: | 12/6 m |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 71 dB |
| Izolace: | třída ochrany I |
| Krytí: | IP54 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175 594 01 |
| E-mail : | info@xtline.com |
