Kultivátor PUBERT VARIO 65B C3
Kód: 34VARIO65BC3Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Kvalitní kultivátor PUBERT VARIO 65B C3 disponuje inovativní variabilní celokovovou mechanickou převodovkou (2 rychlosti vpřed + 1 vzad, 28-165 ot/min), která umožňuje přizpůsobení rychlosti různým úkolům. Motor Briggs & Stratton CR950 (4.2 kW / 5.5 HP, obsah 208 ccm) má profesionální vzduchový filtr v olejové lázni pro náročné podmínky. Pracovní šířka je 40/60/80 cm (6 zpevněných kovaných nožů + boční disky). Vhodný pro plochy do 2500 m².
Hlavní výhody kultivátoru PUBERT VARIO 65B C3:
- Profesionální motor B&S CR950 s filtrem v olejové lázni.
- Unikátní variabilní převodovka: 2 rychlosti vpřed (28-165 ot./min.) + 1 rychlost vzad.
- 6 zpevněných kovaných nožů (Ø320mm) + boční disky; záběr 40/60/80 cm.
- Sklopná, výškově nastavitelná řidítka s vyosením do boku a měkčenými rukojeťmi.
- Odolný přenos síly řetězem, vodotěsná převodovka (hřídel Ø25mm).
- Nová spojka napínání řemenu pro dlouhou životnost.
- Nastavitelná ojnice, přední sklopné transportní kolo.
- Široká škála volitelného příslušenství pro multifunkční využití.
- Záruka 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové kypřiče |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 3700304810707 |
| Doporučená plocha: | 2 500 m2 |
| Pracovní šířka: | 40 / 60 / 80 cm |
| Převodovka: | 2x rychlost vpřed (28-165 ot./min.), 1 rychlost vzad |
| Pracovní nástroje: | 6 nožů o průměru 320 mm + boční disky (součástí balení) |
| Hmotnost: | 58 kg |
| Motor: | B&S CR 950 |
| Obsah: | 208 ccm |
| Výkon motoru: | 4.2 kW do 3600 ot./min. / 5.5 HP |
| Palivová nádrž: | 3.6 l |
| Olejová nádrž: | 0.6 l |
| Záruka: | 3 roky |
Pubert vario
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
