Kultivátor PUBERT VARIO 55P C3
Kód: 34VARIO55PC3Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Kvalitní kultivátor PUBERT VARIO 55P C3 je vybaven inovativní variabilní celokovovou mechanickou převodovkou (2 rychlosti vpřed + 1 vzad, 28-165 ot/min), která umožňuje snadné přizpůsobení rychlosti různým druhům práce. Motor PUBERT R210 BH (4.2 kW / 5.5 HP, obsah 212 ccm) využívá profesionální vzduchový filtr v olejové lázni pro práci v extrémně prašném prostředí. Pracovní šířka je 40/60/80 cm (6 zpevněných kovaných nožů + boční disky). Doporučená plocha je do 2500 m².
Hlavní výhody kultivátoru PUBERT VARIO 55P C3:
- Profesionální motor PUBERT R210 BH s filtrem v olejové lázni.
- Unikátní variabilní převodovka: 2 rychlosti vpřed (28-165 ot./min.) + 1 rychlost vzad.
- 6 zpevněných kovaných nožů (Ø320mm) + boční disky; záběr 40/60/80 cm.
- Sklopná, výškově nastavitelná řidítka s vyosením do boku a měkčenými rukojeťmi.
- Robustní přenos síly řetězem, vodotěsná převodovka (hřídel Ø25mm).
- Nová spojka napínání řemenu s dlouhou životností.
- Nastavitelná ojnice, přední sklopné transportní kolo.
- Možnost instalace předního příslušenství a široká nabídka volitelného příslušenství (pluh, vyorávač, sekačka, vozík atd.).
- Záruka 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové kypřiče |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 3700304810769 |
| Doporučená plocha: | 2500 m2 |
| Pracovní šířka: | 40 / 60 / 80 cm |
| Převodovka: | 2x rychlost vpřed (28-165 ot./min.), 1 rychlost vzad |
| Pracovní nástroje: | 6 nožů o průměru 320 mm + boční disky (součástí balení) |
| Hmotnost: | 58 kg |
| Motor: | PUBERT R210 BH, vzduchový filtr v olejové lázni |
| Obsah: | 212 ccm |
| Výkon motoru: | 4.2 KW do 3600 ot./min. / 5.5 HP |
| Palivová nádrž: | 3.6 l |
| Olejová nádrž: | 0.6 l |
| Záruka: | 3 roky |
Pubert vario
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
