Kultivátor PUBERT UNO 54 20P Rozbaleno
Kód: 34UNO5420PProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Lehký kultivátor PUBERT UNO 54 20P - poslední kus, rozbaleno, plná záruka. Tento stroj vám usnadní práci na zahradě při obdělávání záhonů na plochách do 500 m². Vyniká kvalitním zpracováním a snadným ovládáním. Je osazen motorem PUBERT R80 (1.7 kW, obsah 79 ccm). Součástí balení je 6 ocelových nožů (průměr 240 mm) pro pracovní šířku 54 cm a hloubku až 24 cm. Má výškově nastavitelná a sklopná řidítka pro snadné uskladnění a transportní kolo.
Hlavní výhody kultivátoru PUBERT UNO 54 20P (Rozbaleno):
- Rozbalený kus s plnou zárukou za výhodnou cenu.
- 6x pevné kované ocelové nože.
- Sklopná a výškově nastavitelná řidítka.
- Přenos síly řetězem (demontovatelný, mazaný tukem).
- Univerzální kultivátor s možností dokoupení provzdušňovacího kitu.
- Spojka napínání řemenu.
- Přední transportní kolo.
- Pozinkovaný rám a obal převodovky.
- Převodovka: 1 rychlost vpřed.
- Hmotnost 25 kg.
- Záruka 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové kypřiče |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 3700304803204 |
| Doporučená plocha: | <500 m2 |
| Pracovní šířka: | 54 cm |
| Pracovní hloubka: | 24 cm |
| Převodovka: | 1 rychlost vpřed |
| Pracovní nástroje: | 6 nože o průměru 240 mm (součástí balení) |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Motor: | PUBERT R80 |
| Obsah: | 79 ccm |
| Výkon motoru: | 1.7 kW až 3600 ot./min. |
| Kapacita pal. nádrže: | 1.8 l |
| Olejová nádrž: | 0.35 l |
| Záruka: | 3 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
