Kultivátor PUBERT UNO 20P
Kód: 34UNO20PProdloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Lehký kultivátor PUBERT UNO 20P je praktický pomocník pro vaši zahradu, ideální pro plochy do 500 m². Je osazen motorem PUBERT R80V (1.6 kW, obsah 78 ccm). Čtyři pevné kované ocelové nože (průměr 240 mm) zajišťují dokonalé prokypření půdy na šířku 38 cm. Stroj má sklopná a výškově nastavitelná řidítka, přenos síly řetězem a transportní kolo pro snadnou manipulaci. Rám a obal převodovky jsou pozinkované.
Hlavní výhody kultivátoru PUBERT UNO 20P:
- 4x pevné kované ocelové nože.
- Sklopná a výškově nastavitelná řidítka.
- Přenos síly řetězem (demontovatelný, mazaný tukem).
- Univerzální kultivátor s možností dokoupení provzdušňovacího kitu.
- Spojka napínání řemenu.
- Přední transportní kolo.
- Pozinkovaný rám a obal převodovky.
- Převodovka: 1 rychlost vpřed.
- Hmotnost 25 kg.
- Záruka 3 roky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Benzínové kypřiče |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 3700304803105 |
| Doporučená plocha: | <500 m2 |
| Pracovní šířka: | 38 cm |
| Převodovka: | 1 rychlost vpřed |
| Pracovní nástroje: | 4 nože o průměru 240 mm (součástí balení) |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Motor: | PUBERT R80V |
| Obsah: | 78 ccm |
| Výkon motoru: | 1.6 kw až 3600 ot./min. |
| Kapacita pal. nádrže: | 1.8 l |
| Olejová nádrž: | 0.35 l |
| Záruka: | 3 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
