Kultivátor PUBERT SET1 s vozíkem VARIO P
Kód: 68PUBSET_1Prodloužená záruka
u vybraných produktů zdarma
Autorizovaný servis
provoz bez starostí
Síť kamenných prodejen
stavte se za námi
Detailní popis produktu
Akční SET Kultivátor PUBERT VARIO 55P C3 s vozíkem VARES HV 220L je všestranný pomocník pro přípravu půdy až do 2500 m². Kultivátor VARIO je vybaven profesionálním litinovým motorem PUBERT R210 BH (5.5 HP) s dvojitým filtrem v olejové lázni, což ho činí vhodným i do extrémně prašného prostředí. Disponuje novou variabilní celokovovou mechanickou převodovkou (2 rychlosti vpřed 28-165 ot/min, 1 vzad) a pracovní hloubkou až 32 cm.
Součástí setu je vozík VARES HV 220L s ložnou plochou 1240x950x300 mm, nosností 300 kg, brzdou a závěsem. Záruka na vozík je 3 roky.
Hlavní výhody setu Kultivátor PUBERT VARIO 55P C3 s vozíkem VARES HV 220L:
- Profesionální litinový motor PUBERT R210 BH s dvojitým filtrem v olejové lázni (ideální do prašného prostředí).
- 6 zpevněných kovaných nožů (Ø 320 mm) + boční disky; pracovní šířka 40/60/80 cm.
- Variabilní převodovka: 2 rychlosti vpřed (28-165 ot/min) + 1 vzad.
- Sklopná, výškově nastavitelná a bočně vyositelná řidítka.
- Vodotěsná převodovka (hřídel Ø 25mm), přenos síly řetězem.
- Přední sklopné transportní kolo, měkčené rukojeti, nastavitelná ojnice.
- Vozík VARES HV 220L: nosnost 300 kg, brzda, včetně závěsu.
- Možnost dokoupení širokého příslušenství.
- *** VŠECHNY SESTAVY JSOU SCHVÁLENY PRO LEGÁLNÍ JÍZDU PO KOMUNIKACÍCH III. a IV. TŘÍD *** (Doporučujeme objednat technické osvědčení na vozík VARES).
*Vyobrazení výrobku na fotografiích je ilustrativní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Malotraktory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8595557906940 |
| Kola: | 2x šípová kola 400x8 s náboji |
| Doporučená plocha: | 2500 m2 |
| Pracovní šířka: | 40 / 60 / 80 cm |
| Převodovka: | 2x rychlost vpřed (28-165 ot./min.), 1 rychlost vzad |
| Pracovní nástroje: | 6 nožů o průměru 320 mm + boční disky (součástí balení) |
| Hmotnost: | 58 kg |
| Motor: | PUBERT R210 BH, vzduchový filtr v olejové lázni |
| Obsah: | 212 ccm |
| Výkon motoru: | 4.2 KW do 3600 ot./min. / 5.5 HP |
| Palivová nádrž: | 3.6 l |
| Olejová nádrž: | 0.6 l |
| Záruka: | 3 roky |
Pubert vario
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | V-GARDEN s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | Dolní Nová Ves 148 50781 Lázně Bělohrad |
| E-mail : | v-garden@v-garden.cz |
